Saulės kolektoriai

SUSISIEKTI

Kas yra saulės kolektorius?

Saulės kolektoriai – gera ir greitai atsiperkanti investicija, padengianti daugiau nei pusę vandens šildymui skirto metinio energijos poreikio, nes tai toks įrenginys, kuris sukurtas taip, kad įkaistų nuo saulės ir sugaudęs šilumą ją perduotų šilumos nešėjui. Pastarasis ją toliau nuvestų iki šildytuvo.

Todėl galime drąsiai teigti, kad saulės kolektorių veikimo principas labai paprastas ir gana  elementarus mechanizmas padedadantis užsitikrinti, kad be jokios energijos (kaip kad elektra) – namuose visada bus, kaip pvz. karšto vandens. Ir nesvarbu, ar gyvenate naujos ar senos statybos name.  Saulės kolektorių sistema gali papildyti jau esančias šildymo sistemas arba pasitelkus saulės energiją gali optimizuoti naują šildymo sprendimą.

Nepamirškime, kad elektrinė ant stogo  tai švaresnis būdas gauti elektros energijos, o nuo šiol ir prieinamesnis.

SOLrif moduliai

SUSISIEKTI

SOLrif – 3 dalykai viename: 1- saulės modulis; 2- stogo danga bei 3- investicija.

Gamintojas Jums siūlo:

  • Juodos spalvos neblizgius modulius su berėmia vidine sujungimo sistema, ypač tinkama senamiesčiuose, regioniniuose parkuose, kultūros paveldo teritorijose;

  • Vietoje instaliuojamos stogo dangos. Dengiamas visas šlaitas arba dalis pagal pasirinkimą. Individualiuose projektuose taikomos nestandartinės modulių formos;

  • SOLrif moduliai yra ir itin patvarūs ir patikimi (jiems suteikiama iki 30 metų garantija), bei vizualiai išskirtiniai. Kiekvienas klientas mums yra individualus, todėl siekdami išsiaiškinti tikrąjį sistemos poreikį, kviečiame susisiekti žemiau nurodytais kontaktais.

Stoge

Saulės energijos integravimas į stogą ir ypač grakšti išvaizda. Po kolektoriais ir moduliais nereikia įprastinės stogo dangos.

Ištisinis stogas

Ypatingas montavimo variantas – viso stogo uždengimas  kolektoriais.

Bendradarbiaujant su Šveicarijos moduliams skirtų rėmų bei jų tvirtinimo sistemų gamintojais, siūlome autentišką SOLrif produktą. Tokio pasiūlymo paklausa atsirado dėl griežtėjančių techninių individualių namų energinės klasės reikalavimų (nuo 2016 m. lapkričio 1 d. A klasė, nuo 2018 m. sausio A+ klasė, o nuo 2020 m. A++ klasė) bei ES atsinaujinamosios energijos skatinimo politikos.

Instaliacija

SUSISIEKTI

Asmeninių konsultacijų metu apsilankius objekte įvertiname Saulės energijos panaudojimo galimybes ir aptariame kokia tiktų įranga. Atlikę skaičiavimus, suplanuojame tinkamiausią Jūsų namui sistemą ir pateikiame pasiūlymą